گارانتی 7روزه و شرایط مرجوعیت کالا

به نام خداوند جان و خرد

شرکت آرین همراه فردا ، همراه همیشگی شما

شرکت آرین همراه فردا تلاش می کند تا در تمام مراحل خرید در کنار شما عزیران باشد و از این رو بهترین تامین کنندگان را انتخاب می کند تا محصولات خریداری شده توسط شما ، بهترین حالت و کیفیت را داشته باشد. با این حال گاهی محصولات ارسالی با مشکلاتی همراه می باشد به همین دلیل ما تمامی کالاهای خود را به مدت 7 روز گارانتی می کنیم و نحوه گارانتی به شرح ذیل است:

  • اطلاعات درج‌شده درباره محصول با کالای ارسالی همخوانی نداشته باشد: در صفحه هر محصول، اطلاعات فنی آن به‌طور کامل ثبت شده است. در صورتی که این کالا را سفارش دهید اما کالای ارسالی با اطلاعات موجود در سایت ما مغایرت داشته باشد، مبلغ سفارش شما به شماره حساب اعلامی خودتان عودت خواهد شد. و این موضوع صرفا درباره اطلاعات فنی محصول صادق است. به علت اینکه عکس‌های محصول در نمایشگرهای مختلف با رنگ‌های نسبتا متفاوتی نمایش داده می‌شوند.
  • تمامی کالاهای موجود در وب‌سایت آرین همراه اصل و اوریجینال‌است و این موضوع جزو تعهدات ماست. و در صورتی که اصل نبودن کالای ارسالی توسط کارشناسان ما ثابت شود، محصول اصل جایگزین یا مبلغ آن عودت داده می‌شود.
  • کالای ارسالی نو نباشد یا متعلقات موجود در آن کم باشد: هیچ کالای کارکرده‌ای در آرین همراه فردا به ‌فروش نمی‌رسد. با این حال، در صورتی که کالای ارسالی نو نباشد یا لوازم جانبی موجود در آن کم باشد، محصول جایگزین یا مبلغ آن عودت داده می‌شود.
  • محصولاتی که توسط شرکت‌های تامین‌کننده ، گارانتی شده‌اند چنانچه هر کدام از این محصولات دارای نقص یا مشکل باشند، شرکت گارانتی‌کننده مسئول پاسخ‌دهی به شما عزیزان است گرچه در این فرایند تیم پشتیبانی آرین همراه فردا ، همراه شما خواهد بود.

اگر از خرید خود پشیمان شدید:

اگر هنوز کالا برای شما ارسال نشده، در اسرع وقت با پیشتیبانی وب ‌سایت آرین همراه فردا تماس گرفته تا سفارش شما لغو شود. اگر کالا به‌ دست‌تان رسیده، بدون باز کردن آن، با پیشتیبانی وب‌سایت آرین همراه تماس گرفته تا مراحل بازگشت کالا توسط تیم ما انجام شود. لازم به ذکر است، در صورت باز شدن کالا، امکان بازگشت آن وجود ندارد.

این موارد باعث از بین رفتن گارانتی می شود:

استفاده و نحوه نگهداری نادرست از محصول خریداری شده در مدت زمان حداکثر ۷روزه پس از خرید (سقوط، تماس با آب وسایر مایعات و گرد و غبار و …

هرگونه سرویس تعمیر و یا تغییر توسط افراد غیرمجاز.

خرابی براساس استفاده از لوازم جانبی غیر مجاز مانند پاوربانک یا باتری تایید نشده از سوی شرکت ارائه‌ دهنده.
مخدوش شدن یا دستکاری شماره IMEI روی جعبه گوشی و کارت گارانتی.
نصب هرگونه نرم افزار و برنامه تایید‌نشده از سوی شرکت ارائه‌دهنده.

برای استفاده از گارانتی مدارک زیر باید ارائه شود:

  1. اصل فاکتور سفارش
  2. اصل سفارش همراه با جعبه و کد IMEI
  3. کارت گارانتی

چند نکته:

در صورت نیاز به بازگشت مبلغ سفارش، آرین همراه فردا مبلغ مورد نظر فقط به شماره حساب اعلام‌شده در وب‌سایت آرین همراه واریز خواهد کرد.

در صورتی که هنگام دریافت کالا، بسته‌بندی مخدوش باشد یا سالم نباشد، از دریافت آن خودداری کنید.

در صورت وجود هدیه همراه محصول خریداری شده مشتریان هدیه را نیز باید همراه محصول عودت دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *